8283790213
HEA ASUKOHT!
Krundipind 1449 /m2
Lisainfo elekter, vesi, kanalisatsioon

Ümbrus:

Müüa elamumaa Keila linnas, Raba tänaval.

Müügil on Raba tn 5, Keila linn ehitusõigusega krunt (plaanil tähisega 19). Antud krundil on olemas projekt + ehitusluba, et sisuliselt võib kohe ehitustegevusega alustada (kasutades olemasolevat projekti või teha omale sobivad muudatused). Ehitusloa taotlus nr. 2211271/22036. Antud krunt on piirkonna kõige suurem ning parima planeeringuga päikse suhtes (päike paistab kogu päeva ulatuses hoovi).

Ideaalne krunt kui on soov 2023 hooajal maja valmis teha, kuna kõik load on olemas, et kohe ehitusega algust teha. Trassid veetud majani (väärtus 4500€) ning peakaitset on suurendatud 20A (väärtus 3000€). Soovi korral saab kasutada valmis projekti, et kohe ehitamist alustada (väärtus 3000€) või teha ise sobiv lahendus ja hiljem teha projektis muudatused.

Olemas ka kehtiv hindamisakt! Hind sisaldab käibemaksu.

HINNAS SISALDUB:
* liitumine veetrassiga (AS Keila Vesi)
* liitumine kanalisatsioonitrassiga (AS Keila Vesi)
* ühenduse eeldused sidetrassiga (hülss)
* liitumine elektrivõrguga (peakaitsme suuruse 3x20A) väärtus 3000€
* asfaltkattega tänav (sõidutee ja kergliiklustee)
* tänavavalgustus
* ehitusluba + soovi korral valmis projekt
Väärtus 3000€.
* trassid veetud majani
Väärtus 4500€.
* küte + ventilatsiooniprojekt
Väärtus 1500€.

KINNISTU EHITUSÕIGUS:
Korruselisus: põhihooned kuni 2-korruselised
Lubatud hoonete arv krundil: 1 põhihoone + 1 abihoone
Suurim hoonete alune pind: 200 m2
Elamu maksimaalne lubatud kõrgus on kuni 10 m, abihoonel 5 m
Katusekalle vahemikus 0…45 kraadi, lubatud nii lame-, viil – või kaldkatus
Hoonestusviis: lahtine
Välisviimistlusmaterjalid: soovitavalt puitlaudis, loodus- või tehiskivi, toonitud krohv, betoon, klaas Imiteerivad viimistlusmaterjalid on keelatud;
Piirded: kõrgusega kuni 1,5 m

NB: 2023 alustatakse Keilasse meelelahutuskeskuse rajamist, mis toob palju erinevat tegevust kinod-poed-mängutoad jalutuskäigu kaugusele (https://keilakeskus.ee). https://arileht.delfi.ee/artikkel/120128324/harjumaa-uus-kuum-piirkond-arendaja-hakkab-keilat-uueks-looma

ASUKOHT:
Keila Jõepargi elamurajoon asub Keila linna kaguservas, mis on logistiliselt suurepärane asukoht. Maa-alast põhja ning lääne pool asub ulatuslik Keila linna väikeelamute piirkond ning lõunas hoonestamata kõrghaljastusega alad. Kokku kerkib piirkonda 23 uut eramut moodustades kõrghaljastuse, tänavavalgustuse ja kergliiklusteedega kaasaegse tervikliku elukeskkonna. Linnakärast eemal asuv looduslik kinnistu annab võimaluse rahus päikesepaistet nautida ja linnulaulu kuulata, olles samas vaid lühikese autosõidu kaugusel Tallinna linnaelust. Keila on hinnatud elupiirkond olnud juba kaua ning lisaks põlistele Keila elanikele oskavad selle piirkonna rohelust, ilu ja vaikust hinnata ka üha rohkem kaugemalt tulijaid.

Keilas on kõik vajalik eluks olemas: Selver, Rõõmu kaubamaja, Maxima, Rimi, erinevad restoranid (Restoran JÄÄ, Peetri Pizza, kohvik Kegel, Vaga Mama, Armeenia Grill, Bistroo Gnoom, Scottish House...), tervisekeskus, kultuurikeskus, suusarada, matka- ja õpperada, postkontor, tanklad, raamatukogu, Waldorfi kool, Keila Kool, lasteaiad, muusika kool, võimlemisklubi, pakiautomaadid, mitu apteeki, elektriautode laadimispunkt, korvpalli-, jalgpalli-, võrkpalli kool, tantsustuudiod ja kaunis suur Keila Keskpark.

ÜHISTRANSPORT:
Bussipeatus asub 250 meetri kaugusel. Seal peatub Keilasisene buss nr K11. Keilas on hea rongiühendus Tallinnaga (ca 35 väljumist tööpäeviti nii Tallinna suunas kui ka tagasi). Peale raudteeremondi lõpetamist hakkab Tallinna piirini jõudma rong ca 16-17 minutiga ning kesklinna 37-38 minutiga.

Helista, küsi lisa ja lähme vaatama!

Asukoht kaardil

Müüa maatükk Raba tn 5, Keila linn
Müüa maatükk Raba tn 5, Keila linn
129,000€
€/m2
HEA ASUKOHT!

Krundi pind

1449 m2

Kinnistunumber

Katastrinumber

29601:001:0487