8531343343
KINNISTU PIIRNEB ÜHEST KÜLJEST LOODUSKAITSE ALAGA!
Krundipind 3516 /m2
Lisainfo vesi, kanalisatsioon

Ümbrus:

Müüa kinnistu Viimsis, aadressil Teigari tee 32 (Tammneeme).

Kinnistu asub vaiksel tupik-tänaval, kus naabrid on juba sisse elanud ning ei toimu ehitustöid. Samuti piirneb kinnistu ühest küljest looduskaitse alaga.

Kinnistu suuruseks on 3516 m2. Imeline maastik ja linnukaitse ala on omaette väärtuseks ning kinnistul on rikkalikult männi- kui kasepuid. Mereni on mööda tänavat orienteeruvalt 400m. Tänaval asub mänguväljak lastele ning rahumeelsed naabrid. Optiline internetkaabel. Koolibuss.

Läheduses on jalutamiseks ja sportimiseks hulgaliselt metsaradu ning kinnistu asub ühes kõige vaiksemas Viimsi piirkonnas. Asukoht on ka tuulevaikne.

Viimsi vald on hinnatud loodusläheduse, metsa rikkuse, keskkonnasõbralikkuse ning ka kõige arenenuma elurajoonina Tallinna vahetusläheduses. Tänava alguses liigub buss, mis viib vajadusel lapsi valda kooli ja sidekeskustele lähemale. Samuti asuvad lähedal hinnatud spordiklubid, perearstikeskused, meditsiinikeskus, vee- ja spordikeskus, kino, koolid ja kohvikud. Asukoht on suurepäraseks elukeskkonnaks ning samas linnale väga ligidal.

Lisaks objekti fotodele on lisatud fotod ümbrusest (mänguväljak, puhkeala ja rand mererannas. Bussipeatus ja paadisild). Kõik on ca 100-350 meetri kaugusel.

Kinnistu vaatamiseks tuleb kindlasti aeg kokku leppida (kinnistu on eramaa ja isekülastus ei ole lubatud)!

Helista, küsi lisa ja lähme vaatama!

Asukoht kaardil

Müüa maatükk Teigari tee 32, Tammneeme küla, Viimsi vald
Müüa maatükk Teigari tee 32, Tammneeme küla, Viimsi vald
380,000€
€/m2
KINNISTU PIIRNEB ÜHEST KÜLJEST LOODUSKAITSE ALAGA!

Krundi pind

3516 m2

Kinnistunumber

Katastrinumber

89001:003:1802